Naszym największym sukcesem jest kilkutysięczne grono zadowolonych klientów, którzy od wielu lat korzystają z naszych usług.

Biuro Podróży VARIUSTUR to firma prywatna, prowadzona przez jednego właściciela i stanowiąca część Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego VARIUS Bogdan Uhryn. Przedsiębiorstwo to powstało w 1990 roku, posiada duży kapitał zakładowy, co jest gwarancją jego stabilności i płynności finansowej.

Od wielu lat świadczymy usługi jako touroperator. Posiadamy Zezwolenie Organizatora Turystyki i Pośrednika Turystycznego. Organizowane przez nas wycieczki objazdowe po Polsce i Europie są ubezpieczone w SIGNAL IDUNA.

Firma VARIUSTUR zawdzięcza swój sukces swoim pracownikom – osobom z doświadczeniem w branży turystycznej i z twórczym podejściem do stawianych im wyzwań. O naszej pozycji na rynku decydują nasi Klienci, zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. Na liście naszych klientów znajdują przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przygotowaliśmy najbogatszą ofertę turystyczną w regionie.

Chcąc sprostać oczekiwaniom szerokiego grona klientów, oferujemy usługi z zakresu turystyki wyjazdowej do dowolnych miejsc na świecie, w tym nawet do bardzo egzotycznych krajów w ramach incentive tours dla firm oraz innych wyjazdów na zamówienia grupowe i indywidualne. Organizujemy wycieczki objazdowe, wczasy oraz pielgrzymki. W zakresie naszej działalności mieści się również organizowanie wycieczek rowerowych, rejsów statkami czy obozów narciarskich.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych Klientów. Profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście do każdego Klienta to wyznaczniki naszej pracy przy organizacji wycieczek. Jeśli zdecydujecie się Państwo na jedną z propozycji naszego biura podroży, będziecie Państwo mieli okazję spędzić czas w atmosferze spokoju i komfortu oraz odbyć ciekawe spotkania z kulturą, folklorem i naturą.

Dążymy do tego, aby być Państwa partnerem w organizacji szeroko rozumianego wypoczynku.